fb

lewe-menu-atrakcje2

 zbojeckie-grzane-250-kulig

 

lewe-menu-propozycje

 • goralomania
 • slask44
 • kuligi olx
 • SI animacja GLOB

kulig11

kuligi 6

kulig 3anew 1

kulig 3anew 2

kulig 3anew 4

kulig 5

kulig 5new 4

Oferta dla Firm / Beskid Śląski / Barania Góra

Zapraszamy młode, sprawne zespoły z Firm i innych instytucji na zimowy survival w Beskidzie Śląskim pod Baranią Górą! Razem z nami spędzicie 24h w zimowych warunkach zimowych wysoko w górach!

RAMOWY PROGRAM:

I dzień

10:00 - zebranie grupy przy zajeździe w Wiśle Czarnem u wylotu doliny Czarnej Wisełki, zgrupowanie organizacyjne, rozdysponowanie wynajętego sprzętu

11:00 – zbójecki kulig do końca doliny Czarnej Wisełki w region dawnej kolonii leśnej Habsburgów

13:00 - obiad na wysokości 951 m n.p.m. w schronisku górskim PTTK na polanie Przysłop pod Baranią Górą

14:00 - wymarsz w rakietach śnieżnych na szczyt Baraniej Góry (1220 m n.p.m.) przez teren rezerwatu

przyrody chroniącego puszczę karpacką

16:00 - dotarcie na szczyt Baraniej Góry, rozbicie zimowego biwaku pod wieżą widokową na wierzchołku.

 

Animacja wieczorna: Wieczorem odbywa się rozpalenie ogniska w warunkach zimowych, szereg krótkich ćwiczeń z zakresu turystyki zimowej, a także warsztat zimowego survivalu, który obejmuje: zasady właściwego noclegu w namiocie zimą, sposób przetrwania z kartuszem, różnego rodzaju zajęcia związane z gotowaniem w śniegu, instrukcję że nawet na krańcu świata można mieć ze sobą dosłownie wszystko i nie zgłodnieć, ale również zabawy z turystycznymi łopatami do śniegu, zajęcia integracyjne związane z układaniem wiatrołapu do namiotów. Możemy zorganizować również nocne biegi na rakietach śnieżnych, gdzie zwycięzcy otrzymują drobne turystyczne akcesoria przydatne w górach.

II dzień

08:00 - poranne rozpalenie ogniska i przygotowanie górskiego śniadania

09:00 - rozpoczęcie sprzątania zimowego biwaku, rozgrzewka na rakietach śnieżnych

10:00 - wymarsz na rakietach śnieżnych w kierunku schroniska

12:30 - obiad na wysokości 951 m n.p.m. w schronisku górskim PTTK na polanie Przysłop pod Baranią Górą

W schronisku wszyscy uczestnicy biwaku otrzymują certyfikaty przejścia biwaku - ciekawe turystyczne dyplomy

odpowiednio zapakowane, co by zimowe warunki przetrwały... :)

14:00 – zbójecki kulig powrotny doliną Czarnej Wisełki do zajazdu u wylotu doliny

15:30 - pożegnanie, odebranie wynajętego sprzętu

KOSZTORYS:

Cena: do 15 os. 550 PLN brutto / os

Cena: od 16 – 25 os 499 PLN brutto / os

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

ZALECENIA:

Każdy uczestnik zimowego biwaku motywacyjnego powinien być do niego odpowiednio przygotowany. Każdy wyruszając na biwak powinien mieć ze sobą:

1) Obuwie górskie odpowiednie do wypraw zimowych (buty skórzane i/lub z membraną, ponad kostkę, na podeszwie twardości co najmniej B), zestaw najmniej 4 par skarpet grubych zimowych dopasowanych do rozmiaru buta. Uwaga! Jeżeli ktoś ma zamiar zakupić buty specjalnie na biwak, to najpierw niech zakupi dwie pary zimowych skarpet, a w sklepie buty przymierza w tych dwóch parach skarpet.

2) Stuptuty - ochraniacze na buty i łydki chroniące nogi przed wilgocią ze śniegu oraz przed wpadanie śniegu do środka buta.

3) Zimową odzież sportową:

a) Kurtka wodoodporna i wiatroszczelna - stanowi obowiązkową warstwę wierzchnią, chroni nas przed pośrednią utratą ciepła oraz oczywiście przed wiatrem i wilgocią, dzięki czemu podnosi odczuwalną temperaturę otoczenia.

b) Polar lub gruba bluza - stanowi obowiązkową warstwę termiczną, chroni nas przed bezpośrednią utratą ciepła w trakcie kuligu i odpoczynku, czasami zakładana podczas wysiłku w niskich temperaturach, głównie stanowi jednak magazyn ciepła wytworzonego przez organizm.

c) Bluza i koszulka (najlepiej po dwie sztuki) - są przedłużeniem naszej skóry, dlatego też nosimy je zarówno podczas wysiłku jak i odpoczynku.

d) Bielizna termiczna lub "domowe dresy" - podczas noclegu stanowią swoistą piżamę, ponieważ dodatkowo oprócz śpiwora utrzymują ciepło przy naszym organizmie.

e) Czapka i rękawiczki - im grubsze, tym lepsze. Najbardziej odpowiednie są grube polarowe, ponieważ nie ograniczają w znacznym stopniu ruchów i wiele przedmiotów (w tym kijki trekkingowe) można "złapać" w rękawiczkach. Rękawiczki często przemakają, dobrze jest więc mieć zapasową parę.

4) Śpiwór zimowy - element wyposażenia niezbędny na biwaku zimowym, warto zwrócić uwagę na temperaturę komfortu śpiwora - najlepsze są te z temperaturami poniżej -10 st. W warunkach zimowych rzadko kiedy sprawdzają się śpiwory trzysezonowe (wiosna, lato, jesień) lub całoroczne.

5) Karimata - to nasz materac oddzielający nasz organizm od podłoża. Podłoże w tym przypadku jest źródłem

6) Folia NRC - znana z apteczek d udzielania pierwszej pomocy w górach zimą jest obowiązkowa w 100%. W skrajnych sytuacjach chroni bowiem nasz organizm przed wychłodzeniem.

7) Termos duży (min. 1L) z gorącą herbatą z cytryną - to ten napój w stanach wychłodzenia ogrzeje nas i doda nam energii. Na miejscu biwaku będzie możliwość zagotowania wrzątku, więc warto mieć ze sobą torebki herbaty, cukier i cytrynę.

8) Latarka - turysta górski bez względu na porę roku musi mieć ze sobą czołówkę, czyli latarkę, która zakładana jest na głowę, dzięki czemu mamy wolne ręce. Przy wyborze latarki proszę zwrócić uwagę na akumaltorki/baterie, bowiem te w niskich temperaturach bardzo szybko się rozładowują, a przez to skrócony jest czas świecenia podany przez producenta latarki.

9) Prowiant niezamarzający - chociaż brzmi to zabawnie, na biwak zimowy zabieramy prowiant, który nam nie zamarznie. Warto zatem zainwestować w kanapki, wysoko kaloryczne drożdżówki, ale również w... instanty, czyli wszelkiego rodzaju zupki chińskie, gorące kubki, itp.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do sprzętu, warto jest się z nami skontaktować. Doradzimy, podrzucimy kilka pomysłów. Jeżeli ktoś posiada scyzoryk, turystyczne sztućce, kartusz i naczynia do gotowania w terenie, to - oczywiście - jak najbardziej proszę zabierać je ze sobą. Warto zabrać ze sobą kremy na odmrożenia i chroniące skórę przed zimnem (ze starszych popularne były Bambino i Nivea, z nowszych chwalona jest Neutrogena). Przesadą nie będzie zabranie ze sobą kominiarki lub polarowego szalika, natomiast dobrze mieć okulary przeciwsłoneczne.

OPIS:

I Dzień

Zimowy biwak motywacyjny ma na celu pokazanie zespołowi, że razem każdy na siebie może liczyć, że nawet w warunkach kryzysowych jako grupa-zespół uczestnicy są w stanie sobie poradzić. W tym wypadku rola przewodnika górskiego z instruktora zamienia się w rolę moderatora, który delikatnym górskim zachowaniem ma motywować zespół do wspólnych przedsięwzięć.

Biwak motywacyjny stanowi połączenie biesiadnej zabawy na saniach kuligu z poważną szkołą zimowego biwakowania z dala od cywilizacji. Główna część programu odbywa się bowiem po ciemku na jednej z najbardziej śnieżnych gór Beskidu Śląskiego - na Baraniej Górze, powyżej źródeł królowej polskich rzek - Wisły. Prawdziwie zimowe warunki gwarantuje nam znakomita lokalizacja!

Całość przygody zaczyna się na ogólnodostępnym parkingu, gdzie uczestnicy otrzymują wynajęty sprzęt (głównie rakiety śnieżne, kijki, namioty) i mają czas na przytroczenie sprzętu do swoich plecaków. Na parkingu dochodzi do luźnego zaprzyjaźnienia się z przewodnikiem, który spędzi z uczestnikami biwaku najbliższe 28 godzin. Długą na 6 km dolinę Czarnej Wisełki pokonujemy w saniach na kuligu, podczas którego podziwiać możemy magiczne zimą klimaty śródgórskiej doliny. Od mety kuligu w ok. 30-45 minut docieramy do górskiego schroniska PTTK na Polanie Przysłop pod Baranią Górą. Schronisko znajduje się na wysokości 951 m n.p.m. i przy dobrej pogodzie z polany oraz z okien schroniska możemy podziwiać cudowne widoki na Beskid Żywiecki, a nawet na odległą słowacką Małą Fatrę. W schronisku spożyjemy obfity ciepły obiad, który powinien dać nam energii na całą górską trasę aż do rozbicia biwaku.

Przejście ze schroniska na szczyt Baraniej Góry (1220 m n.p.m.) odbywa się przez rezerwat przyrody chroniący lasy puszczy karpackiej. Oprócz kilku punktów widokowych, na trasie są również szczeliny skalne. Szlak turystyczny to miejsce, gdzie zapoznamy się z chodzeniem po śniegu w rakietach śnieżnych, a także przewodnik przekaże garść informacji krajoznawczych o regionie. Na wierzchołku Baraniej Góry tuż pod wieżą widokową rozbijamy biwak. Rozbicie biwaku odbywa się metodami znanymi z obozów skialpinistycznych, zatem pod każdy namiot trzeba odpowiednio przygotować miejsce. Przy biwaku - w  bezpiecznej odległości od namiotów - rozpalone zostanie ognisko, przy którym każdy uczestnik będzie mógł się rozgrzać. Pierwszym zadaniem, jakie otrzyma grupa (przy sprzyjających warunkach śniegowych), będzie zespołowe ułożenie wiatrołapów na namioty. Gdy biwak-obozowisko jest gotowy przewodnik pokaże w jaki sposób korzystać z kartusza i w jak ciekawy sposób można gotować na wietrze, w śnieżycy czy nawet we wnętrzu namiotu. Po posileniu się, uczestnikom zostanie zorganizowany bieg na rakietach śnieżnych po wyznaczonej trasie, a zwycięzcy otrzymają ciekawe akcesoria turystyczne przydatne w górach. Przez cały ten czas będzie płonęło ognisko, a po ćwiczeniach i warsztatach nastawionych na outdoor, survival i zimowe biwakowanie, nastanie wolna chwila na luźne pogawędki przy ognisku.

II dzień

Drugiego dnia, z reguły o ósmej wszyscy już nie śpią, więc jest czas na ponowne ogrzanie się przy ognisku i przygotowanie śniadania. Gorąco wszystkim polecamy zimowy wschód słońca z wieży widokowej. Po śniadaniu następuje uprzątnięcie miejsca po biwaku, podczas którego przewodnik przekaże kolejną garść przydatnych praktycznych informacji. Przed powrotem do schroniska odbywa się krótka rozgrzewka, a później wszyscy wyruszamy na szlak, które już zwyczajowo określamy mianem "z drugiej strony szlak wygląda inaczej". Pozwala to na spostrzeżenia i obserwacje niemożliwe pierwszego dnia podczas zdobywania wysokości, przy dobrych warunkach pogodowych oczywiście. W schronisku górskim PTTK na Polanie Przysłop pod Baranią Górą jest czas na rozgrzanie się, gorący obfity obiad. W schronisku wszyscy uczestnicy biwaku otrzymują również certyfikaty-dyplomy potwierdzające udział w zimowej imprezie górskiej oraz posiadanie umiejętności.

Biwak kończy się kuligiem doliną Czarnej Wisełki do miejsca startu imprezy dzień wcześniej. Na mecie uczestnicy oddają wynajęty sprzęt. W tym miejscu kończy się impreza, ale nie kończy się górska przygoda, bowiem z doświadczenia wiemy, że po udanym zimowym biwaku większość uczestników wraca w góry, z własnym sprzętem tworząc swoje osobiste górskie historie zainicjowane naszym zimowym biwakiem motywacyjnym na Baraniej Górze...

Dobór odpowiedniej ekipy na zimowy biwak:

Dobierając zespół do biwaku zimowego należy wyraźnie przeanalizować osoby pod względem kondycji fizycznej, wytrzymałości oraz osobowości. Z założenia, na biwak rzadko kiedy wysyłane są osoby w wieku 40+ - musimy być pewni, iż taka osoba da sobie radę podczas biwaku, a warunki, w których przyjdzie nam biwakować nie będą stanowiły poważnego zagrożenia dla jej zdrowia. Jest to ważne także z punktu widzenia ubezpieczenia, ponieważ w razie wypadku i pojawienia się okoliczności sprzyjających ubezpieczycielowi na zwalenie winy na uczestnika, ubezpieczyciel z pewnością odchyli się od wypłacenia odszkodowania lub sfinansowania leczenia.

Firma która wysyła swoich pracowników na zimowy biwak:

Od organizatora zimowego biwaku motywacyjnego, czyli od firmy wysyłającej swoich pracowników wymagamy, aby w zespole była osoba o wyraźnym autorytecie i potrafiąca zapanować nad uczestnikami biwaku. Reakcje uczestników w trakcie biwaku zimowego bywają skrajne. U niektórych pojawia się stres i strach, wyjawiane są różnego rodzaju lęki i obawy. Czasami osoby przebywające na biwaku mają niewłaściwe nietolerancyjne podejście do osób słabszych, u których - przykładowo - zaburzona zostaje opinia "dominatora". Zespół pracowników w sytuacjach ekstremalnych łatwo popada we wszelakiego rodzaju konflikty, spory. Osoba posiadająca autorytet i umiejętność zapanowania nad grupą jest w tej sytuacji niezbędna, bowiem uchroni ona przed niejednym wypadkiem lub problemami. Z HR'owego punktu widzenia jest to doskonała okazja do sprawdzenia zespołu i zintegrowania go, lecz należy pamiętać, że wysyłanie na ten biwak osób konfliktowych, słabych, zamkniętych na ryzyko, jest bardzo niebezpieczne. Podobnie jest z wysyłaniem osób ekstrawertycznych nastawionych zawsze "na nie", ponieważ mogą one mieć negatywny wpływ na grupę, po czym może się okazać, że całość zespołu będzie zrezygnowana lub wręcz negatywnie nastawiona do biwaku i przewodnika. Należy pamiętać, że przewodnik prowadzi i instruuje grupę, ale to nie przewodnik ma za zadanie zapanować nad grupą. Grupa powinna być też świadoma faktu, że przewodnik jest ekspertem w swojej dziedzinie i podejmuje decyzje na własną odpowiedzialność. Wielokrotnie na biwaki są kierowane osoby przemądrzałe, którym kierownicy chcą utrzeć nosa, ale w praktyce w trakcie trwania biwaku ze strony tych przemądrzałych osób dochodzi do lekceważenia autorytetu przewodnika, co w skrajnych sytuacjach może doprowadzić do wypadku.

Alkohol na biwaku:

Oddzielną kwestią jest temat alkoholu na biwaku. W minimalnych ilościach tolerowany jest w przypadku temperatur otoczenia do -5 st. w nocy. W sytuacji, kiedy temperatura spada poniżej -5 st. alkohol wysokoprocentowy jest stanowczo zakazany. Zdecydowanie zabronione w trakcie biwaku - bez względu na warunki atmosferyczne - jest  posiadanie większych ilości alkoholu prowadzących do stanu upojenia i nietrzeźwości. Osoby nietrzeźwe są o wiele bardziej narażone na wychłodzenie organizmu (efekt rozgrzania jest złudny i chwilowy), ale przede wszystkim mają znacznie większe trudności w stosowaniu się do instrukcji i zaleceń przewodnika.

Liczebność zespołu:

Liczebność zespołu na biwaku to kwestia kluczowa. Ze względów organizacyjnych i ekonomicznych mówimy o wielokrotności liczby 6. Biwak do 24 uczestników jest biwakiem standardowym. Najlepiej sprawdzają się biwaki dla grup liczących do 12 osób, gdyż tam efekt synergii w zespole oraz integracji dotyczy wszystkich, grupa nie dzieli się na podgrupy, a kameralność pobytu wyzwala dodatkowe pokłady emocji oraz więzi interpersonalnych. Organizowane są biwaki dla grup powyżej 24 osób, włącznie z grupami do 60 czy nawet 100 osób. Wówczas biwaki taki organizowane są w zupełnie inny sposób i opracowywane są dla nich oddzielne programy, zasady, a także lokalizacje zdecydowanie bliżej schronisk górskich (hitem jest tutaj Rysianka, Hala Krupowa i Turbacz).

INFORMACJE O REZERWACJI I PŁATNOŚCI 

Rezerwacji zimowych biwaków motywacyjnych z elementami survivalu prosimy dokonywać drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefoniczną pod nr +48 609 789 879 lub 33 475 96 52.

 

Po zarezerwowaniu eventu drogą elektroniczną na maila wyślemy dokumenty rezerwacji oraz voucher ze wszystkimi informacjami dotyczącymi imprezy. Po dokonaniu wpłaty na nasze konto firmowe prześlemy drogą elektroniczną fakturę Vat.

 

Uwaga: Rezerwując imprezę survivalową prosimy o podanie następujących danych do ubezpieczenia w Signal Iduna (imię i nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania i nr tel).

Zapraszamy w Beskidy!

Zespół Zbójnickie Group

Rezerwacja: 609 789 879, 33 475 96 52

www.zbojnickie.pl

Nawigacja:  

Na naszych stronach stosujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Zanim wejdziesz na naszą stronę, zapoznaj się proszę z następującymi informacjami. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

POLITYKA PRYWATNOŚCI FIRMY ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych 

KTO JEST ADMINISTRATOREM MOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI z siedzibą w Żywcu kod pocztowy 34-300, ul. Jana III Sobieskiego 7 NIP: 553 230 63 40 zwane dalej ZBÓJNICKI SZLAK

Z administratorem ochrony danych można skontaktować się pocztą elektroniczną pod adresem e-mail kontakt@zbojnickie.pl lub pocztą tradycyjną pisząc na adres: Administrator Ochrony Danych, Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski, ul. Jana III Sobieskiego 7

JAKIE DANE PRZETWARZAMY?

Państwa dane osobowe które są niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na Państwa życzenie przed zawarciem umowy takie jak:

 • dane teleadresowe,
 • imiona i nazwiska oraz daty urodzenia osób wyjeżdżających
 • numery telefonów,
 • numery paszportów przy wyjazdach do Państw nienależących do Unii Europejskiej,
 • adresy e-mail oraz adres IP,
 • historię odbytych podróży,

W JAMIM CELU I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRZETWARZAMY DANE OSOBOWE?

Państwa powyższe dane osobowe pozyskane w związku z przygotowaniem do zawarcia umowy lub zawarciem umowy będą przetwarzane w celach:

 1. zawarcia i wykonania umowy o usługi, w tym zapewnienia poprawnej jakości usług turystycznych (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit b RODO) – „wykonanie umowy”,
 2. wykonania ciążących na naszej firmie obowiązków prawnych, np. wystawiania i przechowywania faktur czy udzielania odpowiedzi na reklamacje (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit c RODO) – „obowiązek prawny”,
 3. dochodzenia roszczeń wynikających z umowy (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – „prawnie uzasadniony interes”,
 4. marketingu usług własnych w trakcie trwania umowy (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – „prawnie uzasadniony interes”, marketingowych, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na wykorzystanie danych w tym celu (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit a RODO) – „zgoda”.

KTO MOŻE BYĆ ODBIORCĄ TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane tylko i wyłącznie kontrahentom i partnerom ZBÓJNICKI SZLAK biorącym udział w realizacji zawartej przez Państwo Umowy o uczestnictwo w imprezie turystycznej, takim jak:

 • hotele i inne obiekty noclegowe, inni touroperatorzy lub pośrednicy turystyczni którym zlecone zostało pośrednictwo w realizacji imprezy turystycznej, linie lotnicze, przewoźnicy, piloci i rezydenci, pośrednicy wizowi i konsulaty, agenci turystyczni działający na podstawie umowy agencyjnej,
 • poczta i firmy kurierskie, które będą dostarczać przesyłki do Państwa,
 • podmioty lub organy uprawnione na podstawie przepisów prawa,
 • towarzystwa ubezpieczeniowe, które wykorzystują dane w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia, w tym dokonania oceny ryzyka ubezpieczeniowego i likwidacji ewentualnej szkody oraz dochodzenia roszczeń związanych z zawartą umową ubezpieczenia.

JAK DŁUGO BĘDĄ PRZECHOWYWANE DANE OSOBOWE?

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od okresu niezbędnego do realizacji wymienionych powyżej celów i od podstawy prawnej i będzie to odpowiednio czas:

 1. trwania umowy,
 2. wykonywania obowiązków prawnych oraz czas, w którym przepisy prawa nakazują nam przechowywać dane, np. przepisy podatkowe,
 3. po którym przedawnią się roszczenia wynikające z umowy,
 4. do momentu wycofania zgody.

JAKIE MASZ PRAWA W ZAKRESIE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Mają Państwo prawo do:

 • żądania dostępu do Państwa danych osobowych,
 • sprostowania danych,
 • żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych,
 • usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania,
 • wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od nas Twoich danych osobowych w powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu w celu przesłania ich innemu administratorowi danych,
 • nie podlegania decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu i wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób wywiera istotny wpływ,
 • cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem,
 • prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

CZY MOJE DANE MOGĄ BYĆ PRZEKAZYWANE DO KRAJÓW TRZECICH?

Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, o ile udział w imprezie turystycznej nie jest realizowany przez lub w państwie trzecim. Przez państwo trzecie rozumie się wszystkie kraje poza państwami członkowskimi Unii Europejskiej, Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, innymi krajami będącymi sygnatariuszami porozumienia o Europejskim Obszarze Gospodarczym oraz Szwajcarią.

CZY PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE?

Podanie danych jest dobrowolne jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym.

INFORMACJE NA TEMAT ZAUTOMATYZOWANEGO PODEJMOWANIA DEZYCJI

Firma Zbójnicki Szlak korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Profilowanie wykonywane jest w oparciu o posiadane dane, w szczególności o dane dotyczące świadczonych wcześniej usług. Profilowanie może mieć wpływ na informacje marketingowe oraz oferty, jakie Państwo mogą otrzymywać - oferta będzie dopasowywana do Państwa potrzeb.

GROMADZENIE INNYCH DANYCH PRZEZ NASZĄ STRONĘ

Na naszych serwerach przechowujemy także inne dane niż te, które pozyskujemy z wykorzystaniem plików "cookies". Te dane to przede wszystkim adresy IP, czas nadejścia zapytania do naszego serwera, nazwę stacji roboczej użytkownika i informacje o tym, jakiej używa przeglądarki. Ponadto, jeśli użytkownik zostaje przekierowany na stronę internetową naszego serwisu z innej strony internetowej to zbieramy informację o adresie URL, z którego nastąpiło przekierowanie.

NASZA FIRMA JEST UCZESTNIKIEM PROGRAMÓW:

 • rzetelna firma
 • uczciwy przedsiebiorca
 • certyfikat
 • orly
 • przedsiebiorstwo przyszlosci
 • firma godna zaufania

ZOBACZ INNE NASZE MARKI

 • logo 2
 • Wypożyczalnia strojów góralskich logo
 • fundacja logo
 • logo zbojnikolandia
 • festiwal4
 • Kuligi w beskidach logo
 • karpackie zboje
 • Góralomania
 • gawedziarz
 • Dj Janosik logo
 • parzenica logo wybrane cmyk
 • Wypożyczalnia strojów góralskich logo
 • ZCTiK
 • Beskidzkie Centrum Turystyki logo
 • Zbójnicki catering logo
 • Karpacki Gazda logo
 • Żywiecka Informacja Turystyczna logo
 • Żywieckie Centrum Ubezpieczeń logo
 • Beskidzkie Centrum Autokarowe logo
 • Beskidzkie Centrum promowe logo
 • Beskidzkie Centrum Lotnicze logo
 • Beskidzkie Centrum Wizowe logo
 • centrum wakacji logo ostateczne
ZAUFALI NAM:
 • 1
 • 2
 • 3c74c3c6011d38d164fdd0929703
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8a2ae133b64c35ab46dd61c77f827caa logo KGHM nowe
 • 289
 • 151008 jantar logo1
 • 1078069 pko bank polski rgb 31mm
 • AGH
 • blachotrapez
 • bzwbk logo2015 655
 • carefour logo
 • Circle K JPG,0 1
 • Colonnade logo 470x303
 • concordia ubezpieczenia
 • CS logo stacked
 • e1a563444ea64b467f5bb8ac2f3647fb
 • energopomiar
 • famed
 • FedEx 1024
 • grupa zywiec logo
 • hurtap 00
 • HUTCHISON CENTRE RVB 2013
 • images
 • indeks
 • indeks
 • ING LOGO 1294x350
 • logo france
 • logo renault1
 • p 52298 1
 • logo 2014
 • logo grupa azoty
 • Logo Lakma
 • lyreco
 • maersk
 • maspex wadowice
 • Metro Warszawskie logo
 • original
 • Pixel 523x160 c
 • p 52298 1
 • resize
 • sabre logo 1000
 • sandvik logo blue
 • sddfs
 • SKANSKA orig logo RGB 534
 • taxor m rubiszewski bizuteria slubna zywiec
 • tomekkuczma davis fabrics logo
 • zaufali2
 • zaufali12
 • zaufali13
 • zaufali14
 • zaufali19
 • zaufali28
 • zaufali30
 • zaufali33
 • zaufali35
 • zaufali37
 • zaufali48
 • Wolarek

Projekt „SZLAK ZBÓJNIKÓW KARPACKICH” FIRMY ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI, oraz zbójnickie kuligi w Beskidach, a w szczególności prezentowane koncepcje, pomysły i rozwiązania na mocy ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 stanowią własność autora. Projekt ZBÓJNICKI SZLAK ani żadna z jego części nie może być w żaden sposób kopiowana, powielana, dystrybuowana bez pisemnej zgody autora.

 Wszelkie prawa zatrzeżone 2011-2019.