fb

lewe-menu-atrakcje2

 zbojeckie-grzane-250-kulig

 

lewe-menu-propozycje

 • goralomania
 • slask44
 • kuligi olx
 • SI animacja GLOB

kulig11

kuligi 6

kulig 3anew 1

kulig 3anew 2

kulig 3anew 4

kulig 5

kulig 5new 4


AKTUALNA OFERTA KULIGÓW

Rezerwuj kulig już teraz! Infolinia: +48 531 557 086


<<wstecz

Zimowe wędrówki na rakietach śnieżnych do punktów strzelniczych

rakiety1 biatlon2

Wyprawa na rakietach śnieżnych do punktów strzelniczych (łuki, wiatrówki). Rakiety śnieżne umożliwiają poruszanie się w kopnym śniegu. Przepiękna sceneria ośnieżonych górskich szlaków. Wędrówki na rakietach śnieżnych organizujemy na terenie Babiogórskiego Parku Narodowego, Parku Krajobrazowego Beskidu Żywieckiego, Małego i Śląskiego.

Aktywne spędzanie czasu zimą, to poszukiwanie ciszy i spokoju - kontaktu z przyrodą, pogrążoną w zimowym uśpieniu. To również romantyczne wędrówki przez nieprzetarte i pokryte głębokim śniegiem szlaki. Pokonywanie ich umożliwiają i uatrakcyjniają rakiety śnieżne od lat stosowane przez wszystkich amatorów wędrówek po zasypanych śniegiem górach. Taka forma zimowej rekreacji nie wymaga żadnych szczególnych umiejętności. Jest uniwersalną formą turystyki pieszej dla każdego. Nie masz rakiet?? - Nie martw się - wypożyczymy Ci!

Nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie

narty1 narty2

Podczas pobytu w zasypanych śniegiem górach będziecie mieli możliwość nauczenia się jazdy na nartach lub desce snowboardowej. Zajęcia w trybie indywidualnym lub grupowym dla początkujących i zaawansowanych. Wypożyczanie nart, snowboardów, sanek. Profesjonalny dobór sprzętu dostosowany do umiejętności oraz potrzeb narciarza.

Strzelnica przenośna

strzelnica1 strzelnica2

2 stanowiska łucznicze + 2 stanowiska wiatrówkowe (strzały treningowe do ruchomych kulochwytów w postaci zwierząt oraz konkursowe do tarczy). Po zawodach strzeleckich dla najlepszych strzelców przewidziane są dyplomy.

Psie zaprzęgi

psie zaprzegi1 psie zaprzegi2

Zabawimy się na śniegu w Beskidzkich Traperów - pionierów zasiedlających dzikie, górskie tereny. Pojedziemy po białym puchu saniami ciągnionymi przez gromadkę wesołych, kudłatych psów rasy Malamut lub Haski. Właściciel tych sympatycznych zwierząt zdradzi przed nami tajniki tresury psów oraz techniki powożenia tym nietypowym zaprzęgiem.

Quady zimą

quady1 quady2

Jazda czterokołowcami po wytyczonym torze lub wyprawy w teren pod nadzorem instruktora. Uczestnicy przechodzą szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz obsługi pojazdu. Zapewniamy kaski. Pełna gama możliwości z dużą dawką emocji! Popularne czterokołowce radzą sobie świetnie ze śniegiem w trudnym terenie jak i na specjalnie przygotowanym torze. Do dyspozycji uczestników będą pojazdy, na których każdy będzie mógł sprawdzić swoje predyspozycje off-roadowe. Polecamy także wyprawy w poszukiwaniu punktów ukrytych w terenie. Uczestnicy otrzymują wprowadzone do odbiornika GPS lub zaznaczone na mapie, namiary do miejsc, które muszą odwiedzić. Na każdym z punktów czeka niespodzianka lub zadanie.

Ski-toury w Beskidach

ski1 ski2

Wędrówka ski-tourowa poza szlakiem odbywa się na terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Żywieckiego, Śląskiego lub Małego oraz w obrębie Babiogórskiego Parku Narodowego. Wokół ośnieżona, majestatyczna, dzika przyroda. Cisza. Spokój. Nad bezpieczeństwem w czasie wyprawy ski-tourowej czuwa doświadczony przewodnik - narciarz i ratownik górski. Odpowiedni strój wymagany! Wygodny strój sportowy, rękawice. Przewodnik proponuje trasę adekwatną do warunków pogodowych, a w przypadku gdy warunki pogodowe uniemożliwiają realizację prezentu zostanie ustalony nowy termin.

Snowrafting z Karpackimi Zbójami

raf1 raf2

Czy próbowaliście kiedyś zjazdów pontonem po śniegu? Zapraszamy do wspaniałej, pełnej niezapomnianych wrażeń zabawy Snow Rafting - zjazdów pontonami po ośnieżonych stokach. Zabawa doskonale wpływa na poprawienie nastroju w grupie. Dodatkowo zjazdy równoległe generują integrację wewnątrz zespołów. Snowrafting to nic innego jak świetna zabawa, dostarczająca adrenaliny i nie wymagająca od Ciebie żadnych umiejętności. Na czym to polega? U nas to zimowa wersja spływu pontonowego po stoku za skuterem śnieżnym. Prędkość oraz emocje gwarantowane! Na specjalne życzenie organizujemy również zjazd po śniegu pontonem, przy odpowiednio dobranym stoku! Dreszczyk emocji gwarantowany. W zjeździe może uczestniczyć max 6 osób + sternik, który za pomocą pagaja wpływa (na ile to możliwe) na kierunek zjazdu. Odpowiednie usadzenie wewnątrz pontonu oraz kaski zapewniają bezpieczeństwo załodze.

Snowrafting może być:

 • atrakcją obozu zimowego lub urozmaiceniem w obozie narciarskim (dla każdej kategorii wiekowej)
 • elementem imprezy integracyjnej dla pracowników firmy lub innej imprezy rekreacyjno-ruchowej
 • wreszcie świetną rozrywką dla grup niezorganizowanych

Do dziś snowrafting był osiągalny tylko poza granicami naszego kraju, ale teraz już możesz przeżyć tę niezapomnianą przygodę w Beskidach, co obniży koszty i pozwoli uniknąć formalności związanych z wyjazdem zagranicznym. Możecie choćby "wyskoczyć" na weekend by spróbować czegoś nowego, wyrwać się ze szponów szarej codziennej rzeczywistości i rutyny. Jak to zrobić? To proste skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą! To zabawa dla każdego!

Snowtubing z Karpackimi Zbójami

tuba1 tuba3

Jazda na dmuchanych kołach za skuterem śnieżnym lub po wyznaczonym torze. Prędkość nawet do 40 km/h. Nogi podnieście wysoko w górę i trzymajcie się mocno. I tak nie macie wpływu na to, co się będzie działo! Snowtubing to bezpieczna odmiana jazdy po śniegu na oponach. Siadamy do pontonu, który przypomina ogromne koło samochodowe. Są uchwyty do trzymania się. Specjalny wyciąg wywiezie nas na górę. A ze szczytu - z górrrki na pazurrrki! Błyskawicznie nabieramy tempa. Ponton nie ma sterowania i nie można nim w żaden sposób pokierować. Opona zaczyna skakać na boki, obracać się, a nawet kręcić w kółko. Do mety wiele osób dociera tyłem.

Szkolenie lawinowe

lawina1 lawina2

Lawiny są podstawowym zagrożeniem dla narciarzy i deskarzy jeżdżących poza trasami oraz dla zimowych turystów i wspinaczy. Unikanie lawin w praktyce należy do podstawowych kompetencji zawodowych przewodników wysokogórskich. Od lat staramy się promować bezpieczeństwo lawinowe organizując kursy. W programie imprezy znajdują się prezentacje dotyczące rozpoznawania i unikania zagrożenia, interpretacji komunikatów lawinowych, podstawowych błędów będących przyczynami wypadków lawinowych oraz obsługa sprzętu lawinowego. Ważne jest poznanie technik lawinowych, szukanie ofiary lawiny za pomocą cyfrowych detektorów, sond lawinowych, odkopywanie ofiary i nauka reanimacji. Omawiamy wypadki i ich najczęstsze powody, które w górach wiążą się najczęściej z nieznajomością lub lekceważeniem elementarnych zasad.

Pierwsza pomoc – ratownictwo medyczne

pomoc1 pomoc33

Stanowisko edukacyjne prowadzone przez wykwalifikowanych ratowników medycznych. Dla niektórych jest ono jedynie przypomnieniem ale niestety dla większości nauką udzielania pierwszej pomocy. Ratownicy omawiają różne przypadki urazów oraz prezentują prawidłowe sposoby udzielania pomocy. Uczestnicy mają okazję poćwiczyć masarz serca, sztuczne oddychanie na fantomie podłączonym do komputera.

Śnieżne safari z Karpackimi Zbójami

skuter1 skuter3

Przejażdżki skuterami śnieżnymi. Trasy uzależnione od pokrywy śnieżnej oraz oczekiwań Gości (trasa rekreacyjna, ekstremalna). Nie zapomnijcie o ciepłych butach i termosie z herbatą zaprawianą rumem lub zbójnickiej okowitki, gdy zabierzemy Was na niezapomnianą, pełną przygód wyprawę skuterem po beskidzkich bezdrożach. Pęd mroźnego powietrza, myśli szybko biegnące pod wełnianą czapką, błyszczące oczy dzikiego zwierza wpatrzone w Ciebie - wszystko to znajdziecie organizując z nami ten scenariusz imprezy. Trasy przez nas przygotowane prowadzą po najbardziej urozmaiconych terenach i szlakach. Skutery w trudnych zimowych warunkach pokonują strome podjazdy i przedzierają się przez trudno dostępne wąwozy. Przeprawa po odległych beskidzkich bezdrożach to prawdziwe wyzwanie i niezapomniana, pełna emocji przygoda, która zapewni wysoki poziom adrenaliny i dobrą zabawę. Każda wyprawa poprzedzona jest szkoleniem teoretycznym i praktycznym. Instruktorzy zapoznają wszystkich uczestników z zasadami bezpiecznego poruszania się na skuterach oraz pomogą dopasować odzież ochronną.

 

Zapewniamy:

 • odzież ochronną: kaski, okulary, ochraniacze na buty, a także kurtki, w razie potrzeby również spodnie ochronne;
 • ubezpieczenie od sportów eXtremalnych;
 • dokumentację imprezy (fotograficzną oraz w formie DVD);
 • zbójnickie gadżety z logo Waszej firmy;

 

Opis imprezy

Scenariusz I- „Zbójniccy odkrywcy” - wyprawa w nieznane

 • wyjazd z punktu A do punktu B, powrót busem lub autokarem; (ok. 6 godzin);
 • przeprawa widokowa górskimi szczytami;
 • przecieranie dziewiczych beskidzkich szlaków;
 • biesiada zbójnicka w regionalnej karczmie przy akompaniamencie kapeli góralskiej Karpackie Zbóje www.karpackiezboje.pl;

 

Scenariusz II – „Janosikowe klimaty” - podróż w przeszłość

 • wyjazd z punktu A, powrót do punktu A (ok. 4 godzin);
 • przejazd dolinami i leśnymi duktami;
 • ognisko z kiełbaskami w góralskiej bacówce przy akompaniamencie kapeli góralskiej Karpackie Zbóje www.karpackiezboje.pl;

 

Informacje dodatkowe:

Zajęcia prowadzone są przez ratowników GOPR oraz instruktorów i przewodnika beskidzkiego zatrudnionego przez naszą Firmę.

Zawody narciarskie

zawody1 zawody2

Profesjonalne zawody z pomiarem czasu, najazdem startowym, tyczkami. Trasa o długości kilkuset metrów z oświetleniem.

Zimowa strzelanka paintballowa

p1 p2

Doskonała gra zespołowa polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika i zdobyciu flagi, bunkru, odbiciu zakładników, zdobyciu budynku, eliminacji terrorystów, odnalezienie tajnego tunelu do piwnic itp. Uczestnicy mają specjalne stroje moro, kaski chroniące twarz oraz markery z amunicją w postaci kolorowych żelowych kulek. Całą zabawę rozgrywamy w lesie lub na specjalnie przygotowanym terenie. Podczas zabawy stosujemy środki pozoracji pola walki w postaci materiałów pirotechnicznych.

Zimowe widokowe loty balonem w Beskidach

balony1 balony3

Loty na uwięzi z pasażerami lub z reklamą. Balon kotwiczony jest w bezpieczny sposób za pomocą lin i wykonuje kilku minutowe wzloty na wysokość ok. 15 – 30 metrów. W ciągu jednej godziny możemy „przewieźć” od 30 – 40 osób. Teren niezbędny do przeprowadzenia tej atrakcji to min. 50/50 metrów.

Bungee jumping zimą

skok1 skok3

To skakanie z dużej wysokości ok. 50 metrów (dźwig) na długiej, elastycznej linie wykonanej z około tysiąca gumowych włókien. Obsługą tej atrakcji zajmują się certyfikowani instruktorzy z ogromnym doświadczeniem. Bungee to najpopularniejsza dyscyplina ekstremalna, gdzie nie liczy się ani wiek ani kondycja sportowa danej osoby, wystarczy zadecydować i skoczyć!

Zimowy Off Road

off1 off3

Oferujemy kompleksową organizację i obsługę imprez integracyjnych, motywacyjnych i lojalnościowych, szkoleń outdoorowych z wykorzystaniem samochodów terenowych. Specjalnie dla Ciebie zorganizujemy wyprawę rasowymi terenówkami na zimowe bezdroża. Profesjonalnie przygotowane pojazdy do offroadu (opony MT, lift zawieszenia, wyciągarki, sprzęt przeprawowy). Samochody: Land Rover Discovery, Land Rover Defender, Mercedes G. Odwiedzimy ciekawe miejsca w Beskidach, do których docierają tylko nieliczni śmiałkowie. Przywita nas beskidzka przyroda pokryta śniegiem i piękne krajobrazy, być może na trasie naszej wyprawy spotkamy stado jeleni lub innych mieszkańców lasu. W beskidzkiej kniei mogą pojawić się również groźni zbójnicy! Samochód prowadzony wprawną ręką instruktora zabierze Was na wyprawę, o której inni mogą tylko pomarzyć. Zaśnieżone drogi leśne pozwolą gościom na przeżycie wspaniałej przygody. Wyciąganie auta z zaspy za pomocą specjalnej wyciągarki, pokonywanie przeszkód niedostępnych dla samochodów osobowych, przeprawy przez strumienie i ostre podjazdy to tylko niektóre z zajęć, czekających na uczestników. Każda impreza jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb klientów. Zajęcia przez nas przygotowane mogą mieć na celu budowanie zespołu, integrację, wybór lidera lub naukę pracy w zespole.

Gwarantujemy wysoki poziom adrenaliny, dużo mocnych wrażeń!

Trasa eXtremalnej przejażdżki wyznaczona jest przez wykwalifikowanych instruktorów off-roadowych, poziom trudności trasy dostosujemy do oczekiwań i do umiejętności grupy.

Zapewniamy:

 • indywidualne opracowanie scenariusza imprezy;
 • bezpieczeństwo: każda wyprawa poprzedzona jest szkoleniem teoretycznym i praktycznym;
 • ubezpieczenie od sportów eXtremalnych;
 • dokumentacja imprezy (fotograficzna oraz w formie DVD);
 • zbójnickie gadżety z logo Waszej firmy.

Zorbing ze zbójnikami

zor1 zor2

Czyli staczanie się po górskim zboczu. Zorbing polega na staczaniu się po zboczu w dmuchanej, dwuosobowej kuli sferycznej. Kula zbudowana jest z dwóch powłok - zewnętrznej i wewnętrznej. Uczestnicy do środka kuli sferycznej dostają się przez mały otwór i są przypięci pasami naprzeciw siebie. Specjalnie zaprojektowany system hamowania pozwala na bezpieczną zabawę przy jednoczesnym szybkim toczeniu się kuli. Jest to atrakcja wyraźnie podnosząca poziom adrenaliny w organizmie. Specjalnie zaprojektowany system hamowania pozwala na bezpieczną zabawę przy jednoczesnym szybkim toczeniu się kuli.

Zimowe zajęcia teambuildingowe

 extrem2 extrem3

Mają na celu budowanie prawidłowych relacji w grupie. Pokazują indywidualne predyspozycje osób do kreatywnego myślenia, pomocy innym, zarządzania zespołem. Oferujemy następujące stanowiska do wyboru: upadek zaufania, wąż leśny, pajęczyna, niemy rząd, strefa skażona, maskowanie, przeprawa grupowa, kostka logiczna, hydraulik, grupowy węzeł, narty wieloosobowe, gąsienica, przenoszenie ładunku niebezpiecznego itp. Oferujemy Państwu również kompleksową organizację imprez opartą na scenariuszu merytorycznym. Całą grupę dzielimy na rywalizujące ze sobą drużyny które poprzez zaliczanie kolejnych zadań otrzymują nowe wskazówki prowadzące do osiągnięcia wyznaczonego celu. Proponowane scenariusze to: Poszukiwanie kodu Enigmy, Indiana Johns, Poszukiwanie św. Graala. Zapewniamy oprawę merytoryczną imprezy, niezbędne rekwizyty, instruktorów, zabezpieczenie medyczne, urządzenia GPS, catering, transport.

Cena uzależniona od ilości osób i wyboru atrakcji.

 

Zajęcia typu team - building są metaforą sytuacji, w której pracownicy spotykają się wykonując codzienną pracę. Zostały one przygotowane przez grupę instruktorów, psychologów i managerów, tak aby spełniały stawiane przed nimi oczekiwania. Zmuszają one uczestników do wspólnej pracy począwszy od oceny sytuacji, stworzenia planu, poprzez jego realizację, aż do osiągnięcia wspólnego celu. Dzięki temu zaobserwować możemy indywidualne cechy charakteru, możliwości i predyspozycje poszczególnych uczestników. Te informacje są cenną wiedzą dla wielu managerów.

Całość grupy dzielimy na rywalizujące między sobą teamy. Każda drużyna wymyśla nazwę, hymn, maluje flagę i wybiera swojego dowódcę.

 

Proponowane zajęcia:

 • Bungee run – uczestnik z zawiązanymi oczami przypięty gumową liną do drzewa musi zebrać przedmioty z ziemi, na które naprowadza go grupa (każdy kolejno);
 • Upadek zaufania – uczestnik musi zaufać swojej grupie skacząc tyłem z podwyższenia na ręce swoich kolegów (każdy kolejno);
 • Grupowy węzeł – wszyscy uczestnicy trzymając linę muszą zawiązać na niej węzeł;
 • Niemy rząd – grupa ma zawiązane oczy, instruktor nadaje każdemu uczestnikowi numer, a zadanie polega na ustawieniu się osób w prawidłowej kolejności nie mogąc rozmawiać ze sobą;
 • Krzyżaki – grupa przy pomocy lin i drewnianego krzyżaka (kształt litery X) ma za zadanie jednego z uczestników przemieścić w wyznaczone miejsce bez utraty równowagi;
 • Slack line – uczestnicy muszą przejść kolejno po taśmie o szerokości 2 cm rozciągniętej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm nad ziemią;
 • Ładunek niebezpieczny – drużyna musi bezpiecznie przetransportować ładunek niebezpieczny do strefy utylizacji i tam go zutylizować;
 • Wieża – grupa buduje jak najwyższą wieżę ze skrzynek;
 • Off golf – grupa wspólnymi siłami próbuje jak najmniejszą ilością uderzeń trafić do pięciu dołków. Dołki oddalone są od siebie od 10 do 20 metrów;
 • Wąż leśny – zabawa polega na biegu na czas pomiędzy drzewami trzymając w ręku „hula hop” tak jak prowadzi nas rozciągnięta linka;
 • Pajęczyna – grupa musi przedostać się na drugą stronę wykorzystując tylko jednokrotnie każde z oczek sieci;
 • Labirynt – zabawa polegająca na przejściu pomiędzy gęsto rozwieszonymi linkami (tak jak promienie lasera) nie dotykając żadnej z nich;
 • Kostka logiczna – zabawa polega na ułożeniu sześcianu foremnego, który składa się z mniejszych sześcianów połączonych w różnych płaszczyznach.

 

Czas trwanie imprezy 3- 4 h.

Zapewniamy:

 • oprawę merytoryczną imprezy;
 • niezbędne rekwizyty;
 • łączność radiową;
 • instruktorów;

Zapraszamy w Beskidy zimą!

Zespół Zbójnickie Group

Rezerwacja: 609 789 879, 33 475 96 52

www.zbojnickie.pl 

<<wstecz

Nawigacja:  

Na naszych stronach stosujemy pliki cookies oraz przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Zanim wejdziesz na naszą stronę, zapoznaj się proszę z następującymi informacjami. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

POLITYKA PRYWATNOŚCI FIRMY ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych 

KTO JEST ADMINISTRATOREM MOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI z siedzibą w Żywcu kod pocztowy 34-300, ul. Jana III Sobieskiego 7 NIP: 553 230 63 40 zwane dalej ZBÓJNICKI SZLAK

Z administratorem ochrony danych można skontaktować się pocztą elektroniczną pod adresem e-mail kontakt@zbojnickie.pl lub pocztą tradycyjną pisząc na adres: Administrator Ochrony Danych, Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski, ul. Jana III Sobieskiego 7

JAKIE DANE PRZETWARZAMY?

Państwa dane osobowe które są niezbędne do wykonania umowy lub podjęcia działań na Państwa życzenie przed zawarciem umowy takie jak:

 • dane teleadresowe,
 • imiona i nazwiska oraz daty urodzenia osób wyjeżdżających
 • numery telefonów,
 • numery paszportów przy wyjazdach do Państw nienależących do Unii Europejskiej,
 • adresy e-mail oraz adres IP,
 • historię odbytych podróży,

W JAMIM CELU I NA JAKIEJ PODSTAWIE PRZETWARZAMY DANE OSOBOWE?

Państwa powyższe dane osobowe pozyskane w związku z przygotowaniem do zawarcia umowy lub zawarciem umowy będą przetwarzane w celach:

 1. zawarcia i wykonania umowy o usługi, w tym zapewnienia poprawnej jakości usług turystycznych (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit b RODO) – „wykonanie umowy”,
 2. wykonania ciążących na naszej firmie obowiązków prawnych, np. wystawiania i przechowywania faktur czy udzielania odpowiedzi na reklamacje (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit c RODO) – „obowiązek prawny”,
 3. dochodzenia roszczeń wynikających z umowy (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – „prawnie uzasadniony interes”,
 4. marketingu usług własnych w trakcie trwania umowy (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit. f RODO) – „prawnie uzasadniony interes”, marketingowych, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na wykorzystanie danych w tym celu (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 lit a RODO) – „zgoda”.

KTO MOŻE BYĆ ODBIORCĄ TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Państwa dane osobowe mogą być przekazywane tylko i wyłącznie kontrahentom i partnerom ZBÓJNICKI SZLAK biorącym udział w realizacji zawartej przez Państwo Umowy o uczestnictwo w imprezie turystycznej, takim jak:

 • hotele i inne obiekty noclegowe, inni touroperatorzy lub pośrednicy turystyczni którym zlecone zostało pośrednictwo w realizacji imprezy turystycznej, linie lotnicze, przewoźnicy, piloci i rezydenci, pośrednicy wizowi i konsulaty, agenci turystyczni działający na podstawie umowy agencyjnej,
 • poczta i firmy kurierskie, które będą dostarczać przesyłki do Państwa,
 • podmioty lub organy uprawnione na podstawie przepisów prawa,
 • towarzystwa ubezpieczeniowe, które wykorzystują dane w celu zawarcia i wykonania umowy ubezpieczenia, w tym dokonania oceny ryzyka ubezpieczeniowego i likwidacji ewentualnej szkody oraz dochodzenia roszczeń związanych z zawartą umową ubezpieczenia.

JAK DŁUGO BĘDĄ PRZECHOWYWANE DANE OSOBOWE?

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od okresu niezbędnego do realizacji wymienionych powyżej celów i od podstawy prawnej i będzie to odpowiednio czas:

 1. trwania umowy,
 2. wykonywania obowiązków prawnych oraz czas, w którym przepisy prawa nakazują nam przechowywać dane, np. przepisy podatkowe,
 3. po którym przedawnią się roszczenia wynikające z umowy,
 4. do momentu wycofania zgody.

JAKIE MASZ PRAWA W ZAKRESIE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH?

Mają Państwo prawo do:

 • żądania dostępu do Państwa danych osobowych,
 • sprostowania danych,
 • żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych,
 • usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania,
 • wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Państwa danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od nas Twoich danych osobowych w powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu w celu przesłania ich innemu administratorowi danych,
 • nie podlegania decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu i wywołuje wobec Państwa skutki prawne lub w podobny sposób wywiera istotny wpływ,
 • cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem,
 • prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.

CZY MOJE DANE MOGĄ BYĆ PRZEKAZYWANE DO KRAJÓW TRZECICH?

Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego, o ile udział w imprezie turystycznej nie jest realizowany przez lub w państwie trzecim. Przez państwo trzecie rozumie się wszystkie kraje poza państwami członkowskimi Unii Europejskiej, Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, innymi krajami będącymi sygnatariuszami porozumienia o Europejskim Obszarze Gospodarczym oraz Szwajcarią.

CZY PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE?

Podanie danych jest dobrowolne jednak ich brak uniemożliwia wykonanie umowy polegającej na oferowaniu, organizowaniu i świadczeniu usług turystycznych oraz usług związanych z organizacją wyjazdów. Wykonanie umowy nie jest uzależnione od wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu marketingowym.

INFORMACJE NA TEMAT ZAUTOMATYZOWANEGO PODEJMOWANIA DEZYCJI

Firma Zbójnicki Szlak korzysta z systemów służących do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Profilowanie wykonywane jest w oparciu o posiadane dane, w szczególności o dane dotyczące świadczonych wcześniej usług. Profilowanie może mieć wpływ na informacje marketingowe oraz oferty, jakie Państwo mogą otrzymywać - oferta będzie dopasowywana do Państwa potrzeb.

GROMADZENIE INNYCH DANYCH PRZEZ NASZĄ STRONĘ

Na naszych serwerach przechowujemy także inne dane niż te, które pozyskujemy z wykorzystaniem plików "cookies". Te dane to przede wszystkim adresy IP, czas nadejścia zapytania do naszego serwera, nazwę stacji roboczej użytkownika i informacje o tym, jakiej używa przeglądarki. Ponadto, jeśli użytkownik zostaje przekierowany na stronę internetową naszego serwisu z innej strony internetowej to zbieramy informację o adresie URL, z którego nastąpiło przekierowanie.

NASZA FIRMA JEST UCZESTNIKIEM PROGRAMÓW:

 • rzetelna firma
 • uczciwy przedsiebiorca
 • certyfikat
 • orly
 • przedsiebiorstwo przyszlosci
 • firma godna zaufania

ZOBACZ INNE NASZE MARKI

 • logo 2
 • Wypożyczalnia strojów góralskich logo
 • fundacja logo
 • logo zbojnikolandia
 • festiwal4
 • Kuligi w beskidach logo
 • karpackie zboje
 • Góralomania
 • gawedziarz
 • Dj Janosik logo
 • parzenica logo wybrane cmyk
 • Wypożyczalnia strojów góralskich logo
 • ZCTiK
 • Beskidzkie Centrum Turystyki logo
 • Zbójnicki catering logo
 • Karpacki Gazda logo
 • Żywiecka Informacja Turystyczna logo
 • Żywieckie Centrum Ubezpieczeń logo
 • Beskidzkie Centrum Autokarowe logo
 • Beskidzkie Centrum promowe logo
 • Beskidzkie Centrum Lotnicze logo
 • Beskidzkie Centrum Wizowe logo
 • centrum wakacji logo ostateczne
ZAUFALI NAM:
 • 1
 • 2
 • 3c74c3c6011d38d164fdd0929703
 • 4
 • 5
 • 6
 • 8a2ae133b64c35ab46dd61c77f827caa logo KGHM nowe
 • 289
 • 151008 jantar logo1
 • 1078069 pko bank polski rgb 31mm
 • AGH
 • blachotrapez
 • bzwbk logo2015 655
 • carefour logo
 • Circle K JPG,0 1
 • Colonnade logo 470x303
 • concordia ubezpieczenia
 • CS logo stacked
 • e1a563444ea64b467f5bb8ac2f3647fb
 • energopomiar
 • famed
 • FedEx 1024
 • grupa zywiec logo
 • hurtap 00
 • HUTCHISON CENTRE RVB 2013
 • images
 • indeks
 • indeks
 • ING LOGO 1294x350
 • logo france
 • logo renault1
 • p 52298 1
 • logo 2014
 • logo grupa azoty
 • Logo Lakma
 • lyreco
 • maersk
 • maspex wadowice
 • Metro Warszawskie logo
 • original
 • Pixel 523x160 c
 • p 52298 1
 • resize
 • sabre logo 1000
 • sandvik logo blue
 • sddfs
 • SKANSKA orig logo RGB 534
 • taxor m rubiszewski bizuteria slubna zywiec
 • tomekkuczma davis fabrics logo
 • zaufali2
 • zaufali12
 • zaufali13
 • zaufali14
 • zaufali19
 • zaufali28
 • zaufali30
 • zaufali33
 • zaufali35
 • zaufali37
 • zaufali48
 • Wolarek

Projekt „SZLAK ZBÓJNIKÓW KARPACKICH” FIRMY ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI, oraz zbójnickie kuligi w Beskidach, a w szczególności prezentowane koncepcje, pomysły i rozwiązania na mocy ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 stanowią własność autora. Projekt ZBÓJNICKI SZLAK ani żadna z jego części nie może być w żaden sposób kopiowana, powielana, dystrybuowana bez pisemnej zgody autora.

 Wszelkie prawa zatrzeżone 2011-2019.